Czy jesienna sesja ślubna to dobry pomysł?

Jesienna sesja ślubna z pewnością może w Was wywołać pewne obawy. Na przykład przed niepewną pogodą. Zdarza się przecież, że już na początku października robi się zimno i zaczyna padać, i stan taki trwa nieprzerwanie do końca listopada kiedy to po drzewach ustrojonych kolorowymi liśćmi pozostaje już tylko wspomnienie.

Wydaje się jednak, że takie nastawienie to nie do końca uzasadniony pesymizm. Po pierwsze, przynajmniej przez przez ostatnie dwa lata tak paskudnych jesieni nie było (zaufajcie naszej pamięci – dużo fotografujemy w plenerze, przez co często sprawdzamy prognozę pogody). Po drugie, nawet w przypadku długotrwałej kiepskiej pogody zawsze trafi się dzień albo dwa, kiedy pogoda będzie nawet jeśli nie idealna, to wystarczająca, aby sesję z powodzeniem zrealizować. Po trzecie wreszcie, czasem nieoczywista aura powoduje, że zdjęcia wychodzą unikalnie.

W słońce czy w słotę?

Oczywiście złotą polską jesień kochamy wszyscy, jednak warto przynajmniej dopuścić do siebie myśl o sesji nie w słońcu ale na przykład w rześki mglisty poranek. Słowem, pójść wbrew utartemu schematowi i bezpiecznemu rozwiązaniu. Wszystko to jednak przy założeniu, że nie boicie się zaryzykować. Nie każdy chce ryzykować i na szczęście nie każdy musi, ale alternatywa jest. Wkrótce na naszym blogu będziecie mogli zobaczyć przykład jesiennej sesji ślubnej wykonanej w pochmurny, a wręcz deszczowy dzień.

Tych z Was, którzy z różnych względów wolicie wybrać wariant pogodowo pewniejszy, zapraszamy do obejrzenia sesji ślubnej Klaudii i Pawła wykonanej w jeden z ostatnich dni października w Kampinosie. O piękniejszą pogodę niż tego dnia na prawdę w naszej szerokości geograficznej liczyć nie można. Do tego złota godzina, no i najważniejsze – wspaniali modele. Ci z Was, którzy zaglądają na naszą stronę regularnie Klaudią i Pawła mogli już zobaczyć w dwóch odsłonach: sesji narzeczeńskiej oraz relacji z dnia ich ślubu. Tym razem prezentujemy Wam dopełnienie ich historii czyli sesję ślubną. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, a więcej o zaletach sesji ślubnej jesienią możecie przeczytać tutaj.